camping Shalom

nr. Deelne(e)m(st)er Ringen (28) overig
1 Rick Eckhardt 26 2e beker grote finale
2 Dennis Willeboordse 25 1e beker grote finale
3 Gijs van de Broeke 25 3e beker grote finale
4 Bram van Boxel 25  
5 Jordy Maljaars 22  
6 Karel Geldof 22  
7 Annemieke Poppe 21  
8 Elvira Hersbach 19  
9 Elise Willeboordse 19 2e beker kleine finale
10 Janette Poppe 19 pollepel
11 Simone Janse 19 1e beker kleine finale
12 Laurien van Sluijs 17 3e beker kleine finale
13 Annemarie Geldof 16  
14 Wim Poppe 16  
15 Danny Poppe 16  
16 Anouk Poppe 9  
17 Marit Poppe 7  
18 Larissa Harthoorn 5 debutant
19 Maral de Swart 4 debutant
20 Nada van Horssen 3 debutant

 

3e Pinkster

nr. deelne(e)m(st)er ringen (30) overig
1 Quinto Francke 30 2e beker, 4e prijs versiering koudbloeden, 1e prijs volgringen ongehuwd, 3e prijs taarten ongehuwd
2 Kim Stroo 29 6e beker, 2e prijs damesbeker, 1e prijs volgringen gehuwd, 2e prijs taarten gehuwd
3 Jordy Maljaars 28 3e beker, jeugdbeker, 2e prijs volgringen ongehuwd, 2e prijs taarten ongehuwd
4 Cora Dekker 27 1e beker, pollepel, 2e prijs volgringen gehuwd
5 Kevin Maljaars 26 5e beker, 3e prijs volgringen ongehuwd
6 Joyce de Buck 25 7e beker
7 Annemieke Poppe 24 9e beker
8 Kimberly Crielaard 24 4e beker, 4e prijs versiering warmbloeden, 3e prijs damesbeker, 3e prijs volgringen gehuwd
9 Kristel van Sluijs 22 8e beker
10 Isabel de Nood 22 damesbeker
11 Nancy de Visser 22 1e prijs versiering warmbloeden, 3e prijs jeugdbeker, 3e prijs pollepel
12 Karel Geldof 22 2e prijs versiering koudbloeden, 3e prijs taarten gehuwd
13 Joyce Jobse 22 1e prijs taarten gehuwd
14 Vera Hazelaar 20 1e prijs taarten ongehuwd
15 Jan-Willem Poppe 20 10e beker, 2e prijs pollepel
16 Daisy Poppe 19 2e prijs versiering warmbloeden
17 Peter de Visser 18  
18 Mirre Brouwer 17  
19 Janneke Jacobse 17  
20 Levina Francke 17  
21 Annemarie Geldof 17 5e prijs versiering warmbloeden
22 Kim Joziasse  16 3e prijs versiering warmbloeden
23 Laurien van Sluijs 15 1e prijs versiering koudbloeden
24 Jasmijn Dekker 15 debutante
25 Linda Blaas 15  
26 Janette Poppe 14  
27 Wim Poppe 14  
28 Marit Poppe 14 2e prijs jeugdbeker
29 Dominique de Voogd 14  
30 Danny Poppe 11 5e prijs versiering koudbloeden
31 Anouk Poppe 10  
32 José de Buck 7 3e prijs versiering koudbloeden
33 Maral de Swart 5  
34 Danisha Maljaars 0 uitgevallen na eerste beurt

 

Groepsaccommodatie Weltevreden

nr. deelne(e)m(st)er ringen (22) overig
1 Quinto Francke 20  
2 Kevin Maljaars 20  
3 Isabel de Nood 19  
4 Cora Dekker 18  
5 Kim Stroo 18  
6 Nancy de Visser 18 winnaar puntenkoers
7 Laurien van Sluijs 17  
8 Karel Geldof 16  
9 Kristel van Sluijs 15  
10 Vera Hazelaar 13  
11 Joyce Jobse 13  
12 Anouk Poppe 12  
13 Kim Joziasse 11  
14 Danny Poppe 11  
15 Jasmijn Dekker 11  
16 Marit Poppe 11  
17 Daisy Poppe 10  
18 Dominique de Voogd 10  
19 José de Buck 10  
20 Wim Poppe 10 winnaar versiering